آقای مهندس محمود مرادی نراقی طی حکمی به عنوان مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری مرکزی منصوب شدند.

بدون دیدگاه

 

آقای مهندس محمود مرادی نراقی با حکم دکتر مخلص الائمه ( استاندار مرکزی)  به عنوان مدیرکل امورشهری و شوراهای استان مرکزی منصوب شدند.

همچنین جناب آقای مهندس حمید حیدری که قبل از ایشان تصدی دفترامورشهری و شوراهای استانداری مرکزی را برعهده داشتند به عنوان مدیرکل اموراداری و مالی استانداری مرکزی منصوب گردیدند.


مهندس مرادی نراقی متولد 1351 در کهن شهر نراق از شهرهای تاریخی و باپیشنه و قدمت زیاد استان مرکزی هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم سیاسی و کارشناسی علوم ارتباطات و دارای 25 سال سابقه خدمت اداری و کارمند رسمی شهرداری اراک است.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهرهای جدید امیرکبیر و مهاجران به مدت 27 ماه، شهردار کمیجان به مدت 2 سال، شهردار نراق به مدت 9 سال، معاون شهردار نراق به مدت 2 سال، مسئول حراست شهرداری نراق به مدت 10 سال از جمله سوابق سرپرست جدید اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی به شمار می‌رود.

این درحالیست که پیش از این "حمید حیدری" از مدیران موفق و توانمند در استان مرکزی به عنوان مدیرکل امور شهری استانداری مرکزی مشغول به خدمت بود که براساس حکم استاندار مرکزی جای خود را به محمود مرادی نراقی داده است.


پرسنل شهرداری نراق و اعضای شورای اسلامی شهر نراق انتصاب ایشان را تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق الهی داریم.


17مهرماه 1401

برچسب ها

مرادی نراق شورای شهر نراق استانداری مرکزی امورشهری و شوراها شهرداری نراق نراقارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها