دیدار اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری نراق بامهندس مرادی نراقی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی

بدون دیدگاه

اعضای شورای اسلامی شهر نراق و سرپرست شهرداری با مهندس مرادی نراقی مدیرکل امور شهری و شوارهای استانداری مرکزی دیدار و گفتگو کردند. 

در ابتدای دیدار مهندس رمضانی رئیس شورای اسلامی شهر با عرض تبریک خدمت آقای مهندس مرادی گفتند؛ وظیفه داشتیم از طرف پرسنل محترم شهرداری و شهروندان عزیز نراقی انتصاب حضرتعالی را تبریک بگوییم و امید است فصل جدیدی در زندگی حضرتعالی رقم بخورد.

در ادامه اقای فلاح قالهری سرپرست شهرداری نراق ضمن عرض تبریک برخی دغدغه های شهر را برای مدیرکل امور شهری و شوراهای شهر نراق بازگو کردند.

سایر اعضای حاضر در جلسه نیز هر یک به نوبه خود موضوعاتی را طرح نمودند.

در ادامه مجید عابدینی عضو شورای اسلامی شهر نراق ضمن عرض تبریک انتصاب آقای مهندس مرادی نراقی با اشاره به جلسه با دکتر جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اذعان داشتند که شهرداری نراق در موضوعات مختلفی از جمله کمبود نیروی انسانی، ایجاد منابع درآمدی و ساختار و سیستم نیاز به رشد و به روزرسانی دارد. همچنین ایشان با اشاره به مبحث بازآفرینی شهری از جناب آقای مهندس مرادی درخواست کردند که  در آینده و از این جهت که سوابق مربوط به بازآفرینی شهری را تسلط دارند و پروژه شهر تاریخی نراق بایستی ادامه پیدا کند، جلساتی در باب این موضوع با شهرداری نراق داشته باشند.

برچسب ها

استانداری مرکزی شورای اسلامی نراق شهرداری نراقارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها