اطلاعیه
تاریخ خبر :1400/01/04
    ‼️🚫ممنوعیت تردد شبانه درمعابر درون شهری استان مرکزی تا اطلاع ثانوی

🔻 رانندگان وسایل نقلیه دارای پلاک غیر بومی تا ۷۲ ساعت از شهرستان های #دلیجان و خمین خارج شوند  
گروه استان ها –مرکزی-

🔹 جانشین پلیس راهور استان با اشاره به ممنوعیت تردد شبانه درمعابر درون شهری استان مرکزی گفت: برای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع روزافزون ویروس کرونا در سطح جامعه، با رانندگان متخلف برابر قانون، قاطعانه، برخورد خواهد شد.  
سرهنگ "  علی اکبر امینی  " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهارداشت: برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه و حفظ سلامتی شهروندان، به منظور اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا ، تردد شبانه، در تمامی معابر درون شهری استان مرکزی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد، ممنوعیت تردد شبانه  در معابر درون شهری استان مرکزی اعمال شده و بی تردید رانندگان متخلف مشمول جریمه ۲ میلیون ریالی خواهند شد.
🔻وی یادآور شد: پلیس با حضور میدانی در معابر شهری و نیز استفاده  هدفمند از سامانه های هوشمند دوربین های شهری، بر حسن اجرای این ممنوعیت نظارت می کند.
جانشین پلیس راهور استان مرکزی از تشدید برخورد با متخلفان خبرداد و تصریح کرد: این اقدام به منظور حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع روز افزون ویروس کرونا در سطح جامه صورت می گیرد و امیدواریم که شهروندان به مانند همیشه ، برای اجرای هرچه بهتر این طرح  نیز با پلیس مشارکت و همکاری لازم را  داشته باشند.
سرهنگ امینی در پایان با اشاره به نارنجی بودن شرایط رنگ بندی شهرستان های #دلیجان و خمین  و ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به این شهرستان ها افزود:

‼️رانندگان وسایل نقلیه داری پلاک غیربومی که از قبل از وقوع این شرایط، با خودروی شخصی خود به شهرستان های #دلیجان و خمین وارد شده اند تا ظرف مدت ۷۲ ساعت باید از این شهرستان ها خارج شوند ودر غیر این صورت  شامل جریمه ۵ میلیون ریالی خواهند شد.


نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده