‼️هشدار نارنجی
تاریخ خبر :1399/11/27
    ‍ ‼️هشدار نارنجی‼️

🌪🌨❄️☔️با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید،ورود سامانه بارشی ، بارش برف و باران و کاهش محسوس دما از ظهر روز سه شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ تا پایان هفته به شرح زیر؛لازم است همشهریان محترم اقدامات مراقبتی و پیشگیرانه را جهت جلوگیری از هرگونه خسارت و آسیب های احتمالی به عمل آورند.

‼️نوع مخاطره:

🔻سه شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۸:وزش باد نسبتا شدیدکه در برخی نواحی به حدود ۷۰ کیلومتر برساعت خواهد رسید.در نواحی شمالی استان احتمال بارش پراکنده.

🔻چهارشنبه۱۳۹۹/۱۱/۲۹:وزش باد بسیار شدید که در برخی از نواحی از ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت تجاوز خواهد کرد.بارش برف و باران بویژه در نوار غرب استان.

🔻پنجشنبه۱۳۹۹/۱۱/۳۰: بارش برف و باران گاهی وزش باد نسبتا شدید و احتمال کولاک.کاهش محسوس دما.

‼️منطقه اثر: کل استان مرکزی

🔻زمان پایان: پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۳۰

📌اثر مخاطره :

🌪به دلیل وزش باد شدید بویژه در روز چهارشنبه احتمال جابجایی و آسیب به سازه های ناپایدار و سبک،احتمال سقوط اجسام،احتمال آسیب به پوشش گلخانه ها و شکستن درختان و... وجود دارد.

🛣🚦اختلال در تردد جاده ها و برخی معابر شهری به دلیل بارش برف و باران و وزش باد شدید و کولاک و کاهش دید بویژه در جاده های کوهستانی و گردنه های استان

✅ توصیه:

⭕️ از سفرهای غیر ضرور بپرهیزید،در صورت سفر احتیاط های لازم و همراه داشتن تجهیزات زمستانی،استحکام کلیه سازه های ناپایدار و سبک و پوشش گلخانه ها،خودداری از سعود به ارتفاعات، تنظیم و کنترل دمای گلخانه ها و...

۱۳۹۹/۱۱/۲۷


نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده