اطلاعیه مهم ستاد مبارزه با کرونا
تاریخ خبر :1399/08/29
    🔴🔴🔴#فوری_و_مهم                                                                                                                                                                                                                                                                                     🔴🔴جزئیات محدودیت‌های کرونایی از اول آذر  در شهرستان دلیجان
با توجه به جلسه مورخ ۲۸ آبان ماه کارگروه مقابله با کرونای شهرستان دلیجان

🔴شهرستان دلیجان در وضعیت قرمز  کرونایی قرار دارد

🔴مدارس و دانشگاه ها و آموزشگاه های خصوصی، گروه های شغلی دو، سه و چهار، مساجد، نمازهای جمعه، مراسم های مذهبی و حوزه های علمیه در شهرستان دلیجان از شنبه اول آذر ماه تعطیل می‌باشند.


🔴در شهرستان دلیجان یک سوم کارکنان ادارات باید در محل کار خود حضور داشته باشند.


⭕️در این طرح چنانچه یک واحد صنفی از گروه مشاغل دو و سه و چهار  فعال و باز بود، نیازی به تذکر و توبیخ نیست و ماموران می توانند در لحظه اقدام به #پلمب واحد کنند و نیروی انتظامی حمایت انتظامی از ماموران صمت را خواهد داشت.

⭕️در صورت فعال بودن مدارس و آموزشگاهها، در مرحله اول تذکر داده می شود، در صورت تکرار، انفصال از خدمت به مدت سه ماه برای مدیران دولتی مدارس و در صورت باز بودن آموزشگاه های خصوصی  مبلغ #دومیلیون_تومان جریمه لحاظ می شود.

⭕️ مدارس و دانشگاه ها و آموزشگاه های خصوصی و حوزه های علمیه به صورت کامل در  شهرستان دلیجان تعطیل خواهند بود.

⭕️ تمامی مساجد، نمازهای جمعه، مراسم های مذهبی و آیینی کاملا به مدت دو هفته در شهرستان دلیجان تعطیل خواهد بود.

⭕️از اول آذرماه به مدت دو هفته تردد پلاک های #غیربومی به غیر از ایران ۴۷ و ایران ۵۷ به استان مرکزی ممنوع است و افراد ساکن در استان با پلاک های غیربومی استان مرکزی می توانند با در اختیار داشتن کارت بیمه خودروی خود که نشان از سکونت در استان دارد می توانند تردد داشته باشند.

⭕️براساس این طرح، ورود پلاک های #غیربومی به شهرستان دلیجان  کاملا ممنوع است و در غیر این صورت #یک_میلیون تومان جریمه برای خودرو لحاظ می شود، همچنین تردد خودروهای شخصی در سطح شهرستان از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد نیز ممکن نخواهد بود و در صورت تردد مبلغ #۲۰۰هزارتومان جریمه اعمال می شود.

🔶ستاد مقابله با کرونا و شورای پدافند غیرعامل شهرستان دلیجان


نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده