اطلاعیه
تاریخ خبر :1398/12/22
    #اطلاعیه

✅ قابل توجه متقاضیان ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن
• متقاضیان گروه دوم ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در شهرهای دارای ظرفیت ثبت نام در استان (اراک-ساوه-خمین-محلات-دلیجان-آشتیان-تفرش-#نراق -غرق آباد-شازند-مهاجران-توره-نیمور-زاویه-کمیجان-پرندک-خنداب-فرمهین-امیرکبیر) می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۲  و تا  ساعت ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ صرفاً از طریق یکی از روشهای زیر جهت ثبت نام اقدام نمایند.
1. مراجعه به سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به آدرس  www.tem.mrud.ir
2. سامانه پیامکی به سر شماره 300073640 (صرفاً ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار به سر شماره  اعلامی و ضرورتی به حضور در کافی نت ها نمی باشد)
• کلیه متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می توانند در زمان اعلامی فوق با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت نام نمایند.
• پس از اتمام زمان ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط طرح، متقاضیان نهائی مطابق ظرفیت احصاء شده برای هر شهر، از طریق قرعه کشی انتخاب می گردند.
• افرادی که در مرحله اول ثبت نام نموده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می توانند در این مرحله ثبت نام نمایند.
• متقاضیان که نسبت به عدم احزار شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض نموده اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می گیرند.
• در شهرهائی که در مرحله اول و دوم ثبت نام قرار نداشته اند، در صورت تامین زمین در مراحل بعدی در این شهرها نیز ثبت نام صورت خواهد پذیرفت.
• در ثبت نام پیامکی نیاز به قید شهر تقاضای مسکن نیست و متقاضی  بعد از ثبت نام نهایی وارد سامانه خواهند شد و ثبت نام را تکمیل خواهند کرد و در آنجا شهر مورد تقاضا را تعیین خواهند نمود.(بدیهی است ثبت نام نهایی از این  متقاضیان پس از رفع بیماری کرونا و با اطلاع رسانی قبلی از طریق سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی صورت خواهد پذیرفت.
• جهت رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، از مراجعه حضوری به ادارت راه و شهرسازی خوداری فرمایید.


نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده