نامه رئیس اجلاس شهر های جاده ابریشم ۲۰۱۷ لندن به مرادی شهردار نراق
تاریخ خبر :1396/05/07
   

نامه رییس کنفرانس جاده ابریشم خانم دکتر فرناز عارفیان به شهردار نراق جناب آقای مرادی
جولای 2017
از : کنفرانس بین المللی شهر های ابریشم 2017
آقای مرادی عزیز
به دنبال ارتباطات ما در معرفی رویکرد نراق در زمینه حراست از میراث شهری در کنفرانس بین المللی شهر های ابریشم 2017، خوشحالم که شما را مطلع می کنم که این مقدمه توسط شرکت کنندگان به خوبی پذیرفته شده است. این کنفرانس با عنوان «پیوستن جمعیت به میراث شهری در خاورمیانه و آسیای مرکزی» در 11 تا 13 ژوئیه 2017 در دانشگاه کالج لندن برگزار شد و پروژه مشترک بین پروژه های شهر ابریشم و واحد برنامه ریزی توسعه بارتلت، UCL بود.
در روز آخر کنفرانس، در یک کارگاه بازتابی، شرکت کنندگان خواستار ابراز قدردانی از رویکرد اجتماعی پذیرفته شده در شهرداری نراق در راستای توسعه میراث فرهنگی، ساخت و بسیج سرمایه اجتماعی شدند. به عنوان رئیس کنفرانس شهرهای ابریشم 2017 کنفرانس و نماینده سازندگان و شرکت کنندگان کنفرانس، لذت بردن از این پیام برای شما خواهد بود.
ارائه پر شور دکتر نراقی، شور و شوق و نگرانی وی در مورد آینده این شهر کوچک و رفاه ساکنان آن، یک استراتژی موفق در توسعه جامعه فراتر از مرزهای جغرافیایی رسمی است. ما همچنین می خواهیم توجه دیگری را جلب نماییم تا از آینده گردشگری مجازی ناصحیح جلوگیری شود. این برای حفاظت از قابلیت زندگی شهری و حرکت به سوی توسعه پایدار اهمیت دارد.
برخی از عکس های ارائه شده محصور شده اند گزارش کنفرانس، تصاویر و اطلاعات بیشتر نیز موجود است:
www.silk-cities.org/conference-photos
www.silk-cities.org/post-conference- 
www.silk-cities.org
www.ucl.ac.uk/bartlett/development/research/silk-cities.

من همچنین می خواهم از تلاش های شما، دکتر نراقی برای مشارکت فعال خود و دکتر Hanachi حناچی تشکر کنم تا پرونده را برای ما معرفی کند. ارائه ی رویکرد نراق به احیای میراث شهری جالب بود و به دنبال آن بحث های پر جنب و جوش و چند رشته ای بود. خوشحالیم که کنفرانس یک پلت فرم تخصصی برای چنین بحث هایی ایجاد کرد و منتظر پیشرفت بیشتر در توسعه و رونق میراث شهر نراق هستیم. اگر به چیزی نیاز دارید، لطفا به من اطلاع دهید
خالصانه،
اگر می خواهید عکس ها را در یک وب سایت یا نشریات عمومی استفاده کنید، لطفا به شهر های ابریشم اعتماد کنید.
با احترام،


دکتر فاطمه فرناز عارفيان
رییس کنفرانس شهر های ابریشم 2017

فایلهای پیوست
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
مدیریت شهری